Nápady na aktivity s deťmi

Hudba hrou

Multimediálny edukačný program sme pripravili na Katedre hudobnej a výtvarnej výchovy Pedagogickej fakulty Prešovskej univerzity v Prešove. Tím spoluautorov projektu pod vedením doc. PaedDr. Daniela Šimčíka, PhD. sa snažil pripraviť čo najvhodnejšie podmienky na to, aby sa hudobný materiál a jeho interpretačné stvárnenie mohlo dostať k najširším vrstvám obyvateľov a aby sa s ním mohli zaoberať nielen učitelia, vychovávatelia a ich žiaci v edukačných podmienkach materských a základných škôl, ale aj rodičia, starí rodičia či iní záujemcovia, ktorí majú snahu rozvíjať hudobnosť detí predškolského a mladšieho školského veku aj prostredníctvom súčasných moderných technológií výchovy a vzdelávania.

(kliknutím na obrázok sa vám zobrazí edukačný program Hudba hrou)