• Oznam

  Oznam

   

  Prajeme Vám príjemné prázdniny. Informácie o novom školskom roku 2018/2019 budú na webovej stránke školy. 

  Kolektív CZŠ s MŠ

 • CZŠ - Zoznam pomôcok pre 1. - 9. ročník

  CZŠ - Zoznam pomôcok pre 1. - 9. ročník

  Vážení rodičia, prosíme Vás, aby ste pripravili pre svoje dieťa školské pomôcky podľa zoznamu a snažili sa celý školský rok o to, aby Vaše dieťa malo každý deň v poriadku pripravené všetko, čo do školy potrebuje a v takom stave, aby mohlo nerušene a bez stresu pracovať. Školskú tašku, zošity, peračník a zrkadielko si otvorte a skontrolujte každý deň. Tešíme sa na spoluprácu.


  1.roč.     2.roč.     3.roč.       4.roč.     5., 6., 7., 8., 9. roč.

 • Poďakovanie

 • Language flower - celoslovenské kolo

  Language flower - celoslovenské kolo

  Dňa 1.6.2018 sa žiaci druhého stupňa ZŠ zúčastnili celoslovenského kola anglickej súťaže Language flower v Nitre, v rámci ktorej predstavili divadielko Rómeo a Júlia v anglickom jazyku.  Žiaci sa úspešne umiestnili na 3. mieste. Srdečne im blahoželáme.

 • Dramafest - divadielko Rómeo a Júlia

  Dramafest - divadielko Rómeo a Júlia

  Dňa 24.4. 2018 sa žiaci druhého stupňa zúčastnili Dramafestu – nesúťažnej prehliadky útvarov v anglickom jazyku v divadle Alexandra Duchnoviča. V rámci tejto akcie mali možnosť prezentovať divadielko Rómeo a Júlia v anglickom jazyku. Každý si odniesol ako odmenu za svoju námahu diplom a sladkú odmenu. Ďakujeme im za reprezentáciu našej školy.

  Fotoalbum

 • CZŠ - Matematická olympiáda

  CZŠ - Matematická olympiáda

  Na okresnom kole matematickej olympiády naši žiaci zažiarili. V kategórii Z6 boli všetci piati úspešní riešitelia a spomedzi 53 účastníkov obsadili popredné miesta. Michal Iľkovič - 1. miesto, Ivona Feková - 3. miesto, Vlastimil Marek Urda - 4.miesto, Šimon Bartoš - 9. miesto, Patrik Barnišin - 13. miesto. V kategórii Z7 sa Terézia Sopalová umiestnila na 11.-17. mieste a Veronika Pejková na 18.-27. mieste. V kategórii Z8 nás reprezentoval Štefan Malik, ktorý sa umiestnil na 14.-19. mieste. Úspešným riešiteľom blahoželáme a prajeme veľa ďalších úspechov.

 • Zapojenie našej školy do projektu „Triedim, triediš, triedime“

  Zapojenie našej školy do projektu „Triedim, triediš, triedime“

  Naša škola je zapojená do Pilotného projektu „Triedim, triediš, triedime“, ktorý odštartovalo Ministerstvo ŽP v spolupráci s Technickými službami mesta Prešov. Všetky triedy prvého stupňa dostali set s tromi farebnými taškami (zelená - sklo, žltá - plasty, modrá - papier) a informačnou tabuľou zameranou na to, ako triediť odpad. Fotoalbum