Správy MŠ

SLÁVIK V MŠ

V dňoch 10. - 12.5 .2017 v našej MŠ prebiehala spevácka prehliadka ľudových piesní pod názvom Slávik v MŠ. Všetci vybraní "slávici" sa svojej úlohy zhostili priam ukážkovo, čoho sme boli svedkami na školskom kole , ktoré prebehlo v piatok, 12.5.2017. V úvode sa nám predstavili žiačky ZŠ, víťazky školského kola a reprezentantky našej školy v tohtoročnej súťaži Slávik Slovenska 2017. Po nich sme si vypočuli našich najmenších slávikov, ktorí nám svojim spevom a vystupovaním priniesli nie len úsmev a radosť, ale aj nádherný zážitok. Ďakujeme všetkým rodičom, ktorí ste podporili svoje deti k odvahe a pomohli im tak pri rozvíjaní ich darov a talentov. Taktiež ďakujeme za krásne ľudové kroje a artefakty, ktorými ste nám pomohli oživiť nielen túto súťaž ale aj našu celomesačnú snahu o priblíženie ľudových zvykov a tradícií  našim najmenším .

FOTOALBUM