Farebný týždeň

Celý týždeň od 24.04. do 28.04.2017 sa niesol v znamení farieb. Začiatok týždňa sme začali „na bielo“. Pondelok sa niesol v bielej farbe, kde si každá trieda pripravila svoje aktivity. V utorok sme sa obliekli do zelenej farby, farby prírody. V tento deň k nám zavítali tety poľovníčky, ktoré nám porozprávali o krásach a ochrane prírody, obzrieť sme si mohli aj cenné trofeje. Streda sa niesla v duchu „mariánskej“ farby a neba. Obohatená bola  o  sv. liturgiu. Vo štvrtok celá naša škola žiarila. Žiarila nielen žltá farba, ale aj láska k folklóru a ľudovým tradíciám – školské kolo Slávik Slovenska. Záver týždňa sa niesol v červenej farbe. Žiaci spolu so svojimi triednymi učiteľkami si opäť pripravili rôzne aktivity a prezentácie k tejto farbe. Celý týždeň bol veľmi pekný, poučný, ale hlavne farebný.